Участь у просвітницькій акції "Карта популярних професій"

Сьогодні в рамках місячника професійного досвіду для лідерів учнівського самоврядування "Моє професійне завтра починається сьогодні або на кого вчитися після школи" відбулася просвітницька акція "Карта популярних професій" у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І.Чижевського.

Представники учнівського самоврядування: Козирєва Аліна, Бойко Поліна та Борщенко Наталя, взяли участь у даному заході. На ньому ознайомилися зі світом професій; з'ясували на які групи умовно поділяються професії; переглянули презентацію "Топ-15 професій майбутнього"; з'ясували помилки під час вибору професії; а також визначили умови, при яких можна досягти успіху, обираючи майбутню професію.